Susisiekite: 8 614 63683

PDR technologija

PDR technologija yra vienas iš įdomiausių ir labiausiai ekonomiškai efektyvių metodų, automobilio skardos remontui. Tai nauja, lanksti technologija automobilių kėbulo lyginimui nepažeidžiant gamyklinių dažų sluoksnio. Jos dėka įlenktą metalą galima ištiesinti, todėl nereikia automobilio perdažyti.

PDR technologija yra patogi ir ekonomiškai naudinga. Jai atsiradus keičiasi automobilio kėbulo remonto principai, kai bet kurį įlenkimą reikia paruošti dažymui, bei perdažyti įlenktas automobilio detales. Automobilio kėbulo dažymas reikalauja daug pastangų, laiko ir žinoma pinigų. Naudojant PDR technologiją nereikia laužyti metalo, nereikia išardyti automobilio detalių, nereikia mokėti už dažus, nereikia bijoti, jog bus nepataikyta remontuojamos detalės spalva.

Nedidelio įlenkimo lyginimas trunka nuo 15 min ik 1,5 val. didelio nuo 1val. iki 3 val. po jo įlenkimo kaip nebūta. Rezultatas – patenkintas klientas. Remonto kaina priklauso nuo įlenkimo dydžio, gylio, vietos, šalia kurių detalių įlenkimas yra, skardos storio, metalo patempimo ir nuo įlenkimų skaičiaus.

PDR technologijos kėbulo remonto potencialūs klientai yra vairuotojai, kurių keliuose vis daugėja. O daugėjant vairuotojų – daugėja ir netikėtų auto įvykių, nuo kurių niekas nėra apsaugotas.